Ivan Ivarson, Röda stugan vid havet

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

IVAN IVARSON
1900-1939
Röda stugan vid havet
Signerad I Ivarson. Akvarell på papper, 21 x 28 cm.

564

2016-04-20