Jean Gabriel Domergue, Porträtt av dam med hatt
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
JEAN GABRIEL DOMERGUE
Frankrike 1889-1962
Porträtt av dam med hatt
Signerad Jean Gabriel Domergue. Olja på duk, 46 x 32,5 cm.
PROVENIENS
Genom arv till nuvarande ägare, vars släkting var god vän med konstnären
594
2016-04-20