Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
JOHN SELBING, "Klot över Kon", skulpturer, 3 st., Orrefors 1954, klarglas, signerade Orrefors Expo Su 16-54, höjd 44 - 53,5 cm, en med obetydlig nagg vid fotringen
339
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här