Jorge Castillo, East River - New York
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
JORGE CASTILLO
Spanien, född 1933
East River - New York
Signerad Castillo. Akvarell och blyerts på papper, 48 x 64 cm.
Utförd 1987
Certifikat utfärdat av Jorge Castillo medföljer.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg
601
2016-04-20