Jorge Castillo, East River - New York

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

JORGE CASTILLO
Spanien, född 1933
East River - New York
Signerad Castillo. Akvarell och blyerts på papper, 48 x 64 cm.
Utförd 1987
Certifikat utfärdat av Jorge Castillo medföljer.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg

601

2016-04-20