Josef Loukota, Framför spegeln

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOSEF LOUKOTA
Tjeckien 1879-1967
Framför spegeln
Signerad Josef Loukota. Olja på duk, 138 x 100 cm.

586

2016-04-20