Jules Schyl, Clown

Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown
Jules Schyl, Clown

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Clown
Signerad Schyl. Olja på duk, 67,5 x 56 cm.

512

2016-04-20