Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, stolar, 6 st., Schou Andersen Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, modell 42, jakaranda, sits och rygg i crèmevitt läder, höjd 75 cm, smärre slitage
212
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här