Kai Kristiansen, stolar, 6 st., Danmark

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, stolar, 6 st., Schou Andersen Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, modell 42, jakaranda, sits och rygg i crèmevitt läder, höjd 75 cm, smärre slitage

212

2016-04-19