Karel Appel, Figur

Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur
Karel Appel, Figur

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

KAREL APPEL
Holland 1921-2006
Figur
Signerad Appel. Olja på papper fäst på duk, 33 x 26 cm.

PROVENIENS
Inköpt från konstnären Piet Moget

617

2016-04-20