Karin Parrow, Sommar vid havet, Islandsberg

Klubbat för:

31000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

KARIN PARROW
1900-1984
Sommar vid havet, Islandsberg, Bohuslän
Signerad Karin Parrow. Olja på duk, 63 x 56,5 cm.
UTSTÄLLD
Karin Parrow Koloristen, Bror Hjorths Hus, Uppsala, november 2013 - januari 2014

465

2016-04-20