Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Onkel Adam", fåtölj, Nordiska Kompaniet, 1960-tal, klädd i vinrött skinn, svängda ben av bok, brickmärkt, höjd 99 cm, slitage
188
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här