Kerstin Hörlin-Holmqvist, "Onkel Adam", fåtölj, NK

Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,
Kerstin Hörlin-Holmqvist,

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Onkel Adam", fåtölj, Nordiska Kompaniet, 1960-tal, klädd i vinrött skinn, svängda ben av bok, brickmärkt, höjd 99 cm, slitage

188

2016-04-19