Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
LARS ERIK FALK
född 1922
Acceleration IIA
Signerad och daterad Falk 1994. Bemålade aluminiumprofiler på svartlackerad träsockel, höjd 62 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
410
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här