Lars Erik Falk, Komposition

Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

LARS ERIK FALK
född 1922
Komposition
Signerad och daterad på baksidan L E Falk 1952-83. Olja på pannå, 65 x 45 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

411

2016-04-20