Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
LARS ERIK FALK
född 1922
Komposition
Signerad och daterad på baksidan L E Falk 1952-83. Olja på pannå, 65 x 45 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
411
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här