Le Corbusier, Figurscen

Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen
Le Corbusier, Figurscen

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LE CORBUSIER
Frankrike 1887-1965
Figurscen
Signerad och daterad LC sept 50. Färgkrita på papper, 22 x 32,5 cm.
Signed and dated. Crayon on paper.

PROVENIENS
Galerie Pierre, Stockholm

607

2016-04-20