Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LE CORBUSIER
Frankrike 1887-1965
Figurscen
Signerad och daterad LC sept 50. Färgkrita på papper, 22 x 32,5 cm.
Signed and dated. Crayon on paper.
PROVENIENS
Galerie Pierre, Stockholm
607
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här