Lennart Jirlow, Kvintett

Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett
Lennart Jirlow, Kvintett

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Kvintett
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 42 x 54 cm.

539

2016-04-20