Madeleine Pyk, Gatumusikanter och tigrar

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Gatumusikanter och tigrar
Signerad M Pyk. Olja på duk, 80 x 66 cm.

536

2016-04-20