Madeleine Pyk, Stockholm

Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm
Madeleine Pyk, Stockholm

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Stockholm, Gondolen
Signerad M Pyk. Olja på duk, 63 x 51 cm.

474

2016-04-20