Madeleine Pyk, Stockholmia

Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia
Madeleine Pyk, Stockholmia

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Stockholmia
Signerad M Pyk. Olja på duk, 91 x 73 cm.

537

2016-04-20