Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
MANUEL VIOLA
Spanien 1919-1987
Sol y sombra
Signerad Viola. Olja på pannå, 73 x 60 cm.
Utförd 1967.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg
604
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här