Margareta Renberg, Inramad skönhet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MARGARETA RENBERG
1945-2005
Inramad skönhet
monogramsignerad MR. Olja på duk, 119 x 95 cm.

PROVENIENS
I konstnärens och hennes släktingars ägo.

509

2016-04-20