Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MARGARETA RENBERG
1945-2005
Inramad skönhet
monogramsignerad MR. Olja på duk, 119 x 95 cm.
PROVENIENS
I konstnärens och hennes släktingars ägo.
509
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här