Marianne Richter, "Gula gångarna", MMF

Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Gula gångarna", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1945, reliefflossa, signerad AB MMF MR 170 x 103 cm, mindre slitage, skadade fransar, mindre kantskador

246

2016-04-19