Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
MARIANNE RICHTER, "Gula gångarna", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1945, reliefflossa, signerad AB MMF MR 170 x 103 cm, mindre slitage, skadade fransar, mindre kantskador
246
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här