Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng", matta, formgiven 1929, tillverkad efter 1941, rölakan, signerad AB MMF, 252 x 162 cm, förstärkta låmgsidor, fransar saknas, smärre slitage och fläck
241
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här