Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Vit botten ", matta, formgiven före 1919, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1941, 300 x 205 cm, fläckar, fransarna med visst slitage
245
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här