Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Insjölandskap
Signerad och daterad Mårten A 1963. Gouache på papper, 44,5 x 36 cm.
472
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här