Mårten Andersson, Insjölandskap

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Insjölandskap
Signerad och daterad Mårten A 1963. Gouache på papper, 44,5 x 36 cm.

472

2016-04-20