Matta, dubbelvävd

Matta, dubbelvävd
Matta, dubbelvävd

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-15 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-60-tal, dubbelvävd, 300 x 196 cm, smärre slitage

275

2016-04-19