Max Walter Svanberg, Figurscen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Figurscen
Signerad och daterad Max Walter S -51. Gouache och täckvitt påpapper, 45 x 36 cm.

461

2016-04-20