Max Walter Svanberg, Imaginärt porträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Imaginärt porträtt
Signerad och daterad Max Walter S 49. Blyerts på papper, 33 x 26 cm.

457

2016-04-20