Max Walter Svanberg, Imagination

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Imagination
Signerad och daterad Max Walter S 44. Blyerts på papper 38 x 30 cm.

458

2016-04-20