Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Imaginistisk kvinna
Signerad och daterad Max Walter -53. Gouache och täckvitt på papper, 45 x 25 cm.
PROVENIENS
Privatsamling, inköpt 1981
463
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här