Max Walter Svanberg, Surrealisitisk komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Surrealistisk komposition
Signerad Max Walter S. Olja på duk, 85 x 60 cm.

541

2016-04-20