Max Walter Svanberg, Surrealistisk komposition

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Surrealistisk komposition
Signerad och daterad Max Walter S - 64. Gouache på papper, 45,5 x 37 cm.

462

2016-04-20