Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Surrealistisk komposition
Signerad och daterad Max Walter S - 64. Gouache på papper, 45,5 x 37 cm.
462
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här