Melchior Wernstedt, ljusstakar, 1 par

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MELCHIOR WERNSTEDT, ljusstakar, 1 par, 1925, tenn, tripodfot med bevingade sfinxer, en signerad M. Wernstedt 1925, höjd 39 cm, slitage, smärre bristningar och lagningar

37

2016-04-19