Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
NANNA DITZEL, skrivbord, Kolds Savværk, Kerteminde, Danmark 1950-60-tal, modell 135, teak, sargen med sex lådor, höjd 70, 160 x 70 cm, mindre slitage, två nycklar medföljer
214
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här