Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, "Ekerö", stolar 6 st. och karmstolar 2 st., 1930-40-tal, syrabetsad furu, höjd 80 cm, mindre skador
68
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här