Nordiska Kompaniet, "Ekerö", stolar och karmstolar

Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, "Ekerö", stolar 6 st. och karmstolar 2 st., 1930-40-tal, syrabetsad furu, höjd 80 cm, mindre skador

68

2016-04-19