Ole Wanscher, matbord, Fritz Hansen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

OLE WANSCHER, matbord, Fritz Hansen, Danmark 1944, modell 1913, valnöt med kantrand i mahogny, etikettmärkt 1944 modell 1913, höjd 76, diameter 120 cm, två sekundära iläggsskivor vardera 50 cm medföljer, ytligt slitage, mindre repor

216

2016-04-19