Olle Olsson Hagalund, Stilleben

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Stilleben
Signerad Olle Olsson och på baksidan dedikation med gåva av Olle och Maja. Olja på pannå, 33 x 28 cm.

550

2016-04-20