Olle Olsson Hagalund, Utflyttning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000-80 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Utflyttning
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på pannå, 46 x 54,5 cm.
UTSTÄLLD
Olle Olsson Hagalund, Millesgården, Stockholm, november 1997 - januari 1998

558

2016-04-20