Klubbat för:
Osåld
Utropspris
70 000-80 000 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Utflyttning
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på pannå, 46 x 54,5 cm.
UTSTÄLLD
Olle Olsson Hagalund, Millesgården, Stockholm, november 1997 - januari 1998
558
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här