Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OSCAR GAUTHIER
Frankrike 1921-2009
Composition
Signerad Oscar Gauthier. Olja på pannå, 27,5 x 35,5 cm.
632
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här