Oswald Haerdtl, vägglampett, Lobmeyer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

OSWALD HAERDTL, vägglampett, Lobmeyer 1940-tal, mässing med olikfärgade glasprismor, märkt J & L LOBMEYER WIEN, höjd 48 cm, några prismor saknas, smärre slitage

147

2016-04-19