Otto G. Carlsund, Komposition
Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
OTTO G. CARLSUND
1897-1948
Komposition
Signerad och daterad o.g.c. 47, påskrift i undre kanten, Kat no. 6. Färgpenna på papper, bildstorlek 21 x 14 cm, bladstorlek 27 x 22 cm.
PROVENIENS
I arv i konstnärens släkt.
408
2016-04-20