Otto Schulz, matbord, BOET, 1930-talet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

OTTO SCHULZ, matbord, Boet, Göteborg 1930-tal, ben och sarg i bonad björk med inläggningar i mahogny, svärtad skiva, två iläggsskivor, höjd 74 cm, 135 x 75 cm, skivorna vardera 42 cm, total längd 219 cm, ytligt slitage, fläckar

133

2016-04-19