Pablo Palazuelo, Untitled

Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled
Pablo Palazuelo, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PABLO PALAZUELO
1916-2007
Untitled
Färglitografi, 1955, signerad och numrerad P. Palazuelo 53/120.
I. 28,5 x 75 cm
Colour lithograph, 1955, signed and numbered. In good condition.

683

2016-04-20