Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PABLO PALAZUELO
1916-2007
Untitled
Färglitografi, 1955, signerad och numrerad P. Palazuelo 53/120.
I. 28,5 x 75 cm
Colour lithograph, 1955, signed and numbered. In good condition.
683
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här