Pablo Picasso, Deux Femmes

Pablo Picasso, Deux Femmes
Pablo Picasso, Deux Femmes
Pablo Picasso, Deux Femmes
Pablo Picasso, Deux Femmes
Pablo Picasso, Deux Femmes
Pablo Picasso, Deux Femmes

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Deux Femmes
Torrnål, 1965, signerad och numrerad Picasso 15/50.
I. 31,5 x 41,5 cm
Dry-point, 1965, signed and numbered. Light- and mat stained.
LITTERATUR
Bloch 1203

693

2016-04-20