Pelle Åberg, Caféinteriör

Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör
Pelle Åberg, Caféinteriör

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Caféinteriör
Signerad Pelle Åberg. Olja på pannå av papp, 54,5 x 45,5 cm.

513

2016-04-20