Pelle Åberg, Flicka i rött

Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött
Pelle Åberg, Flicka i rött

Klubbat för:

47000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Flicka i rött
Signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 46 x 38 cm.

427

2016-04-20