Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
I baren
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, bildyta 58 x 83 cm.
569
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här