Peter Dahl, I baren

Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren
Peter Dahl, I baren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
I baren
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, bildyta 58 x 83 cm.

569

2016-04-20