Klubbat för:
200000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
Komposition med figurer
Signerad och daterad Peter Dahl 2013. Olja på duk, 100 x 81 cm.
515
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här