Peter Dahl, Kvinna

Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna
Peter Dahl, Kvinna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Kvinna
Signerad och numrerad Peter Dahl 3/8. Mörkpatinerad brons, höjd 45 cm.
Gjutarmärkt H. Bergman fud

447

2016-04-20