Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
Utan titel
Signerad och numrerad Peter Dahl och numrerad 4/8. Brons, höjd 16,5 cm, inklusive träsockel 18,5 cm.
Gjutarmärkt H Bergman
522
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här