Peter Dahl, Utan titel

Peter Dahl, Utan titel
Peter Dahl, Utan titel
Peter Dahl, Utan titel
Peter Dahl, Utan titel
Peter Dahl, Utan titel
Peter Dahl, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Utan titel
Signerad och numrerad Peter Dahl och numrerad 4/8. Brons, höjd 16,5 cm, inklusive träsockel 18,5 cm.
Gjutarmärkt H Bergman

522

2016-04-20