Philip von Schantz, Solljusbild

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Solljusbild
Signerad v Schantz. Olja på duk, 47 x 62 cm.
Utförd 1958

467

2016-04-20