Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
10 000-15 000 SEK
PIERO FORNASETTI, paraplyställ, Milano, Italien 1950-60-tal, plåt, polykrom emaljerad dekor, märkt FORNASETTI MILANO MADE IN ITALY, höjd 67 cm, smärre slitage
39
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här